EuroWeek - Szkoła Liderów

Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum do udziału w przygotowanej przez Europejskie Forum Młodzieży edycji obozu szkoleniowego „EuroWeek – Szkoła Liderów”.


Obóz odbędzie się w malowniczo położonych górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej w terminie 17-21 październik 2017 r. w Ośrodku Wypoczynkowym „Pod Dębem” miejscowości Wójtowice koło Bystrzycy Kłodzkiej, lub Ośrodku Rekreacyjno - Wypoczynkowym „Melafir” w miejscowości Lądek Zdrój.
Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Obejmuje 4 bloki tematyczne: „Praca, w grupie”, „Kierowanie”, „Kultury świata i „Europa; stosunki międzynarodowe”. Część zajęć (do 50 %) będzie prowadzona w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy EFM z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Turcji i Peru. Poziom języka angielskiego zostanie dopasowany do grupy. Istnieje również możliwość tłumaczenia niektórych zajęć.
Zajęcia będą prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Europejskiego Forum Młodzieży – stowarzyszenia posiadającego wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży.
W trakcie trwania szkolenia wszyscy uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z zasadami projektów Wolontariatu Europejskiego, jak również międzynarodowych wymian młodzieży. Ponadto każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy goszczonych przez Fundację EuroWeek.

Termin obozu 17 – 21 października 2017 r.
Obóz jest dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.
Zajęcia są prowadzone odpowiednio do każdego etapu edukacyjnego.
Informacje organizacyjnie u pani Moniki Gniaź do 13 października 2017 r

 

Szukaj

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***

Witryna online

Odwiedza nas 216 gości oraz 0 użytkowników.